Harry Kane: Uzun bir yolumuz olduğunu biliyoruz!

Thomas Tuchel yönetimindeki Bayern Münih’te yıldız futbolcu Harry Kane açıklamalarda bulundu. Bu sezonunun istediği gibi geçmediğini belirten Harry Kane, “Bundesliga ve Almanya Kupası’nda performansımız göz önüne alındığında bu sezon istediğim gibi geçmiyor” dedi.

Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak istediklerini vurgulayan Harry Kane, “Şampiyonlar Ligi her kulübün kazanmak istediği bir turnuvadır. Bundesliga’daki yenilgi yutulması gereken acı bir hap ama bu turnuvayı daha da önemli kılıyor. Hala gidilecek uzun bir yolumuz olduğunu biliyoruz. Bu sene yeterince çabalamadığımız için ivme kazanmamıza yardımcı olacak bir uyum ve takım ahlakı inşa etmeliyiz” ifadelerini kullandı.

Devler Ligi’nde gelecek hafta atmosferin harika olmasını bekleyen Harry Kane, “Belki gelecek hafta taraftarlarımızın önünde her şey farklı olacak. Taraftarlar olmadan zordu ve yanımızda kimsenin olmaması tuhaftı ama sanırım bunu aştık. Allianz Arena’da dolu dolu oynamamız gerektiğini düşünüyoruz. Atmosfer harika olacak ve hedefimiz yarı finale ulaşmak” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir